GRUP HAKKINDA

GRUP HAKKINDA

Süleyman Çetinsaya tarafından 1977 yılında kurulan ARTAŞ Grubu, inşaat sektöründe 40 yılı aşkın bilgi ve birikime sahiptir. Grup; gayrimenkul, perakende ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

“Avrupa Konutları” ile konut piyasasında markalaşmanın öncülerinden olmuştur. Hem Avrupa Konutları hem de ortak girişimlerle gerçekleştirdiği diğer markalarıyla birlikte toplam 18 bin 500 konut üretip teslimini gerçekleştirmiştir.

ARTAŞ Grubu, perakende ve turizm sektörlerinde de alışveriş merkezi ve otel projeleri gerçekleşmiştir. Kimi karma kullanımlı projeler içerisinde kimi tek başına gerçekleştirilen, toplam 5 alışveriş merkezi ve 5 otel projesini tamamlayıp hizmete sokmuştur. İşletmecilik ve yönetim alanlarında da başarılı bir performansa sahip olan grup, inşa ettiği otel projelerinde işletmeyi, konut ve AVM projelerinde de yönetimi şirket bünyesinde sürdürmektedir.

ARTAŞ Grubu; sağladığı istihdam, harekete geçirdiği yan sektörler ile ülke ekonomisine değer katan yatırımlarını sürdürmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesi, tamamladığı işleri ile kalite ve güvenin simgesi haline gelmiş grup, çevresi ve donatılarıyla nitelikli, kaliteli, huzurlu mekanlar hayata geçirmeye devam etmektedir.

Grup Hakkında